Ładowanie…

WŁASNA KOSZULKA?

Nic prostszego! Dowiedz się jak zrobić to dobrze!
Przeczytaj

Krówki z logo, cukierki z nadrukiem na chrzest, komunię i imprezę firmową

Krówki z logo i cukierki z nadrukiem zawierającym znak firmowy i cechy szczególne, umożliwiające identyfikację, to jeden z najlepszych i najstarszych zabiegów marketingowych. Warunkiem skutecznego marketingu i trwałej promocji, zapadającej w pamięć jest nie tylko starannie wykonane logo i dobrze zaprojektowana szata graficzna produktów oferowanych gościom / klientom podczas pokazów, bankietów, wystaw i innych istotnych firmowych uroczystości. Krówka to jeden z ulubionych cukierków milionów Polaków, niemalże każdy zna różne jej warianty, stąd też posiadanie wyjątkowych krówek z logo firm to inwestycja również w smak cukiernia. A ten powinien być równie niezapominany co nadruk identyfikujący firmę.

Krówka jest zarówno dobrą „poczekają” dla Klienta znajdującego się wewnątrz firmy i oczekującego na spotkanie z przedstawicielami jak i świetnym poczęstunkiem – czy to dla stałych klientów czy nowych gości, w tym również zagranicznych. Wielu zagranicznych gości odwiedzając polskie przedsiębiorstwa i natrafiając na krówki utrzymuje dalsze kontakty zarówno z firmą, na terenie której znalazły się smaczne poczęstunku jak i z producentem cukierków z logo firmy, który wspiera biznesy na różnych poziomach – od lokalnego po międzynarodowy. Krówka z logo firmy to skuteczna i efektywna kampania marketingowa i doskonała promocja. Należy jednak pamiętać, by zainwestować w naprawdę dobre krówki.

Krówka z nadrukiem to także idealna promocja wizerunku firmy podczas takich uroczystości jak wesela, chrzciny i komunie. Cukierki z logo firmy znajdujące się na świątecznych stołach stanowią niezaprzeczalne narzędzie budowania i umacniania wizerunku.
We współczesnych czasach cukierek z nadrukiem może być także cukierkiem ze zdjęciem dziecka. Portrety dzieci i rodzin umieszczane na cukierkach i opakowaniach to idealne rozwiązanie podczas takich uroczystości jak komunie święte. Sprawdzają się także idealnie na weselach, zwłaszcza jako pamiątkowe poczęstunki.
Cukierki z nadrukiem to dodatek do imprezy każdego rodzaju – od uroczystych firmowych bankietów, przez festiwale i projekty plenerowe aż po uroczystości rodzinne. Inwestycja w dobrą krówkę z nadrukiem przynosi zysk – krówka jest słodka, daje więc dużo przyjemności, a towarzyszące jej okoliczności na długo pozostają w pamięci.